? Pasterze
Pasterze



 
Proboszcz:


Ks. dr Piotr Waleńdzik
urodzony w 1968 roku
święcenia kapłańskie przyjął w 1992 roku
proboszcz w Kościele Wszystkich Świętych od czerwca 2013 roku
diecezjalny duszpasterz służby liturgicznej w archidiecezji warszawskiej
dotychczasowy wikariusz parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Pruszkowie
Dyżur w parafii w poniedziałki od. 16.00 do 18.00


Wikariusze:



Ks. Konrad Zawłocki
urodzony 9 czerwca 1974 roku
święcenia kapłańskie 13 maja 2000 roku
wikariusz w Kościele Wszystkich Świętych od 2005 roku, dekanalny duszpasterz dzieci i młodzieży; nauczyciel, duszpasterz i opiekun młodzieży głuchoniemej, odpowiedzialny za scholę dziecięcą oraz służbę liturgiczną w parafii, organizator pielgrzymek parafialnych.
 
Ks. Battista Tronchin
urodzony w 1979 roku
święcenia kapłańskie 24 maja 2009 roku
wikariusz w Kościele Wszystkich Świętych od 2012 roku.




Rezydenci:




ks. Witold Ladachowski
urodzony w 1940 roku
święcenia kapłańskie przyjął w 1965 roku
W Parafii Wszystkich Świętych od 2010 roku; wcześniej Proboszcz Parafii Przemienienia Pańskiego w Boglewicach.


W nowych parafiach:



Ks. Paweł Budziak
urodzony 29 maja 1963 roku
święcenia kapłańskie 29 maja 1999 roku
wikariusz w Kościele Wszystkich Świętych od 2005 do 2012 roku.
Moderator grupy młodzieżowej, opiekun Caritas parafialnej, nauczyciel dyplomowany, odpowiedzialny za administrację w parafii i współodpowiedzialny za Neokatechumenat.
Obecnie w parafii p.w. Św. Tomasza Apostoła na Ursynowie.

Ks. Claudio Bonavita
urodzony 10 kwietnia 1976 roku
święcenia kapłańskie 7 czerwca 2008 roku
wikariusz w Kościele Wszystkich Świętych od 2008 do 2012 roku.
Obecnie w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie.


Odeszli do wieczności:



Ks. infułat dr Zdzisław Król
urodzony 8 maja 1935 roku
święcenia kapłańskie 3 sierpnia 1958 roku
zmarł tragicznie 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem
wikariusz biskupi, przewodniczący Wydziału Charytatywnego kurii, były Kanclerz Kurii Metropolitalnej, zasłużony w najnowszych dziejach Archidiecezji Warszawskiej.
 

Ks. kanonik Zygmunt Wudarkiewicz
urodzony 3 lutego 1935 roku
święcenia kapłańskie 3 sierpnia 1958 roku
kapelan kaplicy w Muzeum Powstania Warszawskiego.
Odpowiedzialny za kursy przedmałżeńskie i Żywy Różaniec.
 

Copyright © 2008- Kościół Wszystkich Świętych w Warszawie. Wszystkie prawa zastrzeżone.